ZAKLJUČNI IZLET DEVETEGA RAZREDA – WOOP ZABAVA

V petek 31. 5. 2024 smo šli kljub deževnemu vremenu na zaključni izlet v Ljubljano. Preizkusili smo se v različnih WOOP aktivnostih in se zelo zabavali. Dan se je začel z bowlingom, kjer so nas na koncu bolele noge in roke. Ker vidimo, da smo dobri v podiranju kegljev, bomo to dejavnost še ponovili. Nato smo se zapeljali po karting stezi in ugotovili, da ne obvladamo le vožnje z motorji ampak tudi z vozili na štirih kolesih. Če bi se dalo, bi šli še hitreje. Po okusnem kosilu smo trenirali možgane v različnih sobah pobega in dan zaključili v trampolin parku, kjer smo se naskakali in naplezali, da smo bili vsi mokri. Kljub dežju, smo preživeli lep izlet in za to so zaslužni donatorji, ki so nam v mesecu maju donirali, denar s katerim smo si plačali izlet.

To so: Fibran d.o.o., Birosistemi d.o.o., Eurobox d.o.o., Vafra d.o.o., Demira d.o.o., Hija d.o.o., TANKO d.o.o., Zamet d.o.o., Matej Zakrajšek s.p., Občina Bloke, KL Fenster d.o.o., Valtex d.o.o., Jure Hribar s.p., Roman Pavčič s.p., Okna Tim d.o.o., Lekarna Ljubljana, MTZ AGENT turizem in marketing d.o.o., Maja Zakrajšek s. p., Vojko Klančar s.p..

Vsem donatorjem se zahvaljujemo.

OGLED FILMA

 

 

DOSTOPNOST