OBISK DRUŠTVA PARAPLEGIKOV LJUBLJANSKE POKRAJINE

V sredo, 29. 11. 2023 so nas obiskali predstavniki Društva paraplegikov Ljubljanske pokrajine. S projektom ˝ Različnost je zakon! osveščajo mlade in jih opozarjajo na nevarnosti, ki prežijo nanje v prometu ali drugje.

Za vse učence in učitelje naše šole so pripravili izredno zanimiv in nazoren program. Učenci so bili deležni predavanja s predstavitvijo društva, preizkusili pa so se lahko tudi na delavnicah iz košarke na vozičkih, namiznega tenisa, slikanja z usti in poligona z različnimi ovirami.

Vsi učenci in strokovni delavci šole smo bili izredno zadovoljni. Veseli in počaščeni smo, da smo bili lahko del njihovih zgodb. Želimo si, da bodo vsi njihovi člani še naprej tako pozitivno naravnani in s takšno zagnanostjo osveščali našo mladino.

Upamo, da se bomo še kdaj srečali.

Tina Zobec Pirnat, svetovalna delavka

DOSTOPNOST