Delavnica_Izdelava lesenih rož

V sredo, 22. 3. 2023, smo na šoli organizirali delavnico ob materinskem dnevu, na kateri smo želeli učencem predstaviti kako lahko iz recikliranega materiala ustvarimo izdelek v novi podobi.

Učenci so pod mentorstvom gospe Albine Levstik in gospe Tanje Lavrič izdelali unikatne lesene rože, katere so mamam polepšale materinski dan. Mentorici sta priskrbeli ves potrebni material za izdelavo, za kar se jima iskreno zahvaljujemo.

V okviru delavnice je nekaj učencev izdelovalo leseno rožo, s katero bodo sodelovali na natečaju z naslovom Les za vse, na oddelku za lesarstvo Biotehniške fakultete Univerze v Ljubljani. Tema natečaja je cvetje iz lesa. Material za izdelavo rože je prispevalo Mizarstvo DMŽ Matjaž Debevc s.p. Tudi njemu se najlepše zahvaljujemo.

Damjana Ožbolt, Tina Zobec Pirnat, Mija Lavrič

DOSTOPNOST