Delavnice za osnovnošolce: “Varnost na spletu”

Spoštovani,

če želijo učenci vaših osnovnih šol (to el. sporočilo je namenjeno osnovnim šolam z območja jugovzhodne Slovenije (razen občin Ribnica, Sodražica, Loški Potok, Kočevje, Osilnica in Kostel), koroške, podravske, pomurske, savinjske in posavske statistične regije) tudi zimske počitnice preživeti aktivno in se kaj novega naučiti, jih v Ministrstvu za digitalno preobrazbo (ponovno) vabimo, da preverijo svoje znanje o varnosti na spletu na portalu YUNO – Tvoja osnovna šola online, kjer bodo našli videe in interaktivne vsebine.

 

Obravnavane teme:

1. Internet: tvoj najboljši prijatelj ali tvoj največji sovražnik?

2. Bonton in odgovornost na spletu.

3. Družbena omrežja: z glavo v objavo!

4. Spletno nasilje.

5. Lažne informacije.

 

Predhodna prijava ni potrebna, prav tako so vsebine na voljo brezplačno.

Vabljeni, da se nam pridružite!

 Petra Kovačec

 

Republika Slovenija / Republic of Slovenia

Ministrstvo za digitalno preobrazbo / Ministry of Digital Transformation

A: Davčna ulica 1, 1000 Ljubljana, Slovenija

T: 01 555 58 38

M: +386 (0)30465013

E: petra.kovacec@govW: Ministrstvo za digitalno preobrazbo | GOV.SI  

DOSTOPNOST