EKO DAN – DAN PRIJAZNOSTI, PROSTOVOLJSTVA IN MEDSEBOJNE POMOČI

V četrtek 1. 10. 2020 smo imeli eko dan z naslovom DAN PRIJAZNOSTI, PROSTOVOLJSTVA IN MEDSEBOJNE POMOČI. Obiskali so nas gasilci in nam razložili, kaj vse se nahaja v gasilnem avtomobilu. Obiskale so nas prostovoljke iz RDEČEGA KRIŽA CERKNICA, ki so za nas pripravile različna zanimiva predavanja. Izdelovali smo darilca, ki smo jih nato čez nekaj dni (po času karantene) podelili učencem drugih razredov. Učence osmega in devetega razreda je obiskala naša bivša učenka Mihaela, ki je učencem predstavila svoje delo prostovoljke na Madagaskarju. Čisto na koncu pa so nas obiskovali tudi prostovoljci iz KLUBA VODNIKOV REŠEVALNIH PSOV (KVRP) Postojna in nam predstavili tri simpatične pomočnike na štirih tačkah ter njihove spretnosti.

HVALA VSEM, KI SO NAS OBISKALI IN NAM POLEPŠALI DAN!!

DOSTOPNOST