DEBELI RTIČ 5. R. – ČETRTEK

Danes pa je za nami pravi pustolovski dan. Začeli smo ga z zajtrkom, pospravili sobe, barvali ribice in risali na les. Naše izdelke boste kmalu videli. Spoznali smo odbojko na mivki in nekaj osnovnih pravil odbojke, da bomo v šoli lahko začeli že s pravo igro. Imeli smo lov za zakladom, ki so ga organizirali bodoči pedagogi in osvojili res lepe nagrade. In kasneje še gusarske naloge, ki jih je pripravila učiteljica Pavla. Podali smo se na piratsko pot, sestavili pravo piratsko pesem, naštevali sredozemske iglavce, izdelovali klobuke in tudi računali. Zaklad nam je na drevesu pustil gusar Berto. In da ne boste mislili, da nismo nič plavali. Danes je že večina osvojila bronaste in srebrne delfinčke. Opravili smo tudi že preizkus plavanja v morju z majico, ki smo jo morali v vodi tudi sleči. Ja ni tako enostavno kot se sliši. Jutri nas čaka še nekaj pouka, nekaj plavanja, podelitev osvojenih delfinčkov in obisk mesta Piran. Tam si bomo ogledali piranski akvarij in se okoli 16.00 podali proti Novi vasi.

Morski pozdrav od nas petarjev, ki komaj čakamo na vaš objem.

DOSTOPNOST