DEBELI RTIČ 5. R. – SREDA

Že navsezgodaj so nas prebudili topli sončni žarki in po zajtrku smo se podali do italijanske meje Lazaret. Na poti smo se kar dobro najedli grozdja iz vinogradov. Dan smo nadaljevali v naši učilnici na prostem. Sledilo je plavanje v notranjem bazenu, kjer smo se učili skakanja na glavo in izpopolnjevali tehnike plavanja. Po kosilu smo imeli delavnico »morska obala«, ki je potekala ob morju in izvedeli veliko novega o življenju morskih rastlin in živali. Kasneje smo še enkrat skočili v bazen, odšli na večerjo in na večer imeli totalno zanimiv kviz. Na primer – »Kaj ima Adam spredaj in Eva zadaj?« Poznate odgovor? Imeli smo tudi zabavne igre – koliko smeha je bilo. Kulturni večer smo zaključili z branjem knjige o Martinu Krpanu.

 

Pošiljamo vam morske pozdrave, učenci in učiteljici.

DOSTOPNOST