DEBELI RTIČ 5. R. – TOREK

Noč je bila mirna in večina se je dobro naspala. Zbudili smo se ob 7.00 in se pripravili na zajtrk ter pospravljanje sob. Za lepe ocene le-teh bodo na koncu tedna podeljene nagrade. Nadaljevali smo s poukom. Na vrsti sta bila angleščina in pisno sporočanje. Sledil je sprehod po parku, kjer smo z gospo vrtnarko izvedeli veliko zanimivih stvari o zeliščih in dišavnicah. Na primer ali poznate drevo ginko? Veste, da spada med iglavce? Mi sedaj vemo. Danes je bila tudi zelo zanimiva in zabavna vožnja s kajaki in supom – res smo uživali. Sledilo je plavanje v zunanjem bazenu in kosilo. In, ker je bil urnik danes zelo pester, je bil počitek kar na ladjici do Kopra. Ogledali smo si Luko Koper in lep stari del mesta, ki je bil včasih otok. Ko smo prišli nazaj smo izdelali barčice iz papirja in čisto prave vetrnice. Ob 18.30 smo imeli nočno kopanje v notranjem bazenu in res veliko plavali in začeli lepo osvajati prave plavalne tehnike. Postajamo pravi plavalci. Sedaj pa smo iz večerje smuknili ponovno v naš kino, kjer si bomo film od včeraj pogledali do konca.

Polni novih izkušenj in znanja vas lepo pozdravljam. Učenci in učiteljici

 

DOSTOPNOST