DEBELI RTIČ – 5. RAZRED

Sporočamo vam, da smo uspešno prispeli do Debelega rtiča. Ko smo se uspešno namestili po sobah, smo že imeli preizkus znanja plavanja v zunanjem bazenu in se razdelili v dve skupini. Sledilo je odlično kosilo in kratek počitek ter urejanje omaric, kamor smo zložili svoje stvari. Urnik je bil natrpan in po koncu počitka smo odšli v notranji bazen, kjer smo že vadili zaveslaje prsno in udarce z nogami. Ogledali smo si našo okolico in se podali na plažo. V morju smo se kopali, gradili gradove, iskali školjke, merili temperaturo morja in zelo uživali. Ob 18. uri je imelo morje 25 stopinj Celzija in prav tako ozračje. Sledila je večerja in pohod z lučkami ob vinogradih do policijskega kampa. In za konec…«kino privat«…slovenski film Vlomilci delajo tudi poleti.

Lep sončen in uživaški pozdrav od nas vseh.

DOSTOPNOST