DROBTINICA… MALO, JE VELIKO – ZAHVALA

ZAHVALA

ODPRI

V petek, 12. 10. 2018, smo pred trgovino v Novi vasi že sedmo leto zapored izvedli humanitarno akcijo DROBTINICA.

Drobtinico so pripravili:

• učenci 4. razreda OŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vas pod vodstvom učiteljice Damjane Ožbolt in Ksenije Brus ter Marije Jakopin,
  • prostovoljci organizacije Rdečega križa ter podjetje Mercator,
  • učenci OPB 2 z učiteljico Ksenijo Brus,
  • članice sekcije bloških gospodinj Zarja,
  • učiteljica Anica Indihar Zabukovec z učenci tretje triade,
  • učiteljica Alma Kandare z učenci razreda,
  • gospa Pia Pakiž,
  • gospod Vinko Otoničar,
  • strokovni delavci OŠ Toneta Šraja Aljoše, Nova vas
  • in

Za vse pripravljeno in dobro voljo pri delu se prav vsem iskreno zahvaljujemo. Preživeli smo prijeten teden v pripravah na petkovo izvedbo in tudi lep dan, ko smo lahko na stojnici poklepetali z obiskovalci in jim predstavili naše delo. Hvala tudi vodstvu naše šole, gospe ravnateljici Mileni Mišič, ki nam je omogočila, da lahko sodelujemo znotraj tega projekta in nas spodbuja pri našem delu.

Predvsem pa gre zahvala tudi vsem, ki ste našo stojnico obiskali in prispevali svoj delež k uresničitvi naših želja, da bi vam bili naši izdelki všeč in bi si jih želeli imeti.

Na ta dan je potekalo tudi žrebanje nagrajencev, ki so sodelovali v nagradni igri Drobtinica. Dobrote s stojnice  so prejeli trije učenci. To so Jernej Anzeljc, Aljaž Ris in Nik Premerl.

Jesen nam je postregla z mavrico toplih barv, Drobtinica pa nas je obdarila z mavrico prijetnih občutij.

Obljubimo, da se bomo trudili še naprej in vas navduševali z izvirnimi idejami, ki bodo bogatile našo stojnico v prihodnjih letih.

Še enkrat najlepša hvala za vaše sodelovanje in nasvidenje naslednje šolsko leto.

Mentorica Ksenija Brus