DELOVNA SOBOTA 7. 4. 2018 – NARAVOSLOVNI DAN

V soboto, 7. 4. 2018, imamo delovno soboto. Nadomeščamo petek, 9. 2. 2018, ko smo bili doma. Udeležba za učence je obvezna.

Imeli bomo naravoslovni dan z naslovom Igrajmo se kot nekoč.
Igrajmo se brez računalnika, telefona in podobne tehnologije. Brez raznoraznih kupljenih, plastičnih igrač na baterije. Vsako igračo lahko izdelamo tudi sami iz materiala, ki nam je na voljo.
ZA DOBRO ZABAVO NI POTREBNO VELIKO … POTREBUJEMO MALO IZNAJDLJIVOSTI IN PRIJATELJE, KI IMAJO ČAS.

Otroke smo povabili, da v šolo prinesejo eno igračo za razstavo in eno igračo, ki je ne potrebujejo več in bi jo želeli podariti otrokom v Bosni.

Vabimo pa tudi starše (dedke, babice …),  da nas obiščete v soboto med 11.00 in 12.10 na igrišču za šolo (v primeru slabega vremena bomo v telovadnici) in se z nami poigrate, mogoče predstavite igro, s katero ste se zabavali vi kot otroci, ali pa le opazujete našo zabavo. Pouk zaključimo ob 12.10.

Učenci 9. razreda so 9. 2. 2018 imeli informativni dan, ki ga štejemo kot naravoslovni dan, zato v soboto nimajo pouka.

Zjutraj je prevoz v šolo po ustaljenem urniku. Prevoz domov bo organiziran za tiste učence, ki ga bodo potrebovali.

KOSILA IN PODALJŠANEGA BIVANJA  NE BO.

Vodja naravoslovnega dneva Alma Kandare