VABILO NA PREDAVANJE

VABILO

ODPRI VABILO

V četrtek, 13. 10. 2016, bo ob 16.30 srečanje za starše otrok šole, ki bo v prostoru v prvem nadstropju šole.

Srečanje bo v obliki predavanja in govorilnih ur.

Tema predavanja je:

Vzgoja volje, vztrajnosti in prenašanje porazov.

Šola in družina v skupni nalogi za odgovorno odraščanje otroka.

Predavala bo red. prof. dr. Zdenka ZALOKAR DIVJAK.

Redni prof. dr. Zdenka Zalokar Divjak je po poklicu psihologinja, svojo poklicno izpopolnjevanje pa je

najprej nadaljevala na Medicinski Fakulteti v Zagrebu, kjer si je pridobila tudi naziv »Magistra socialne psihiatrije«. Nato je specializirala v Münchnu logoterapijo – terapijo za smislom življenja, ki je postala tudi njeno glavno teoretično izhodišče za vsakodnevno praktično delo. Njena pot se je nadaljevala z doktoratom iz psiholoških znanosti in nazivom rednega profesorja iz psihologije. Za sabo ima čez trideset let praktičnega dela zlasti s področja psihologije osebnosti, medosebnih odnosov, pomena komunikacije in to v izobraževalnem, svetovalnem in terapevtskem delu. Posebno področje predstavlja delo z otroki in mladino, saj že vrsto let vodi »Tabore za ustvarjalno življenje otrok in mladine«.

Govorilne ure

Po predavanju bodo redne mesečne govorilne ure (GU od 15.00 do 16.30 NI). Dopoldanske govorilne ure potekajo po urniku.

                                                                                                  Milena Mišič, ravnateljica

DOSTOPNOST