NOTRANJSKI TEKAŠKI POKAL 2014

S podelitvijo priznanj najboljšim na zaključni prireditvi, 5. 11. 2014, v kulturnem domu v Cerknici, se je končala še ena uspešna sezona za vse tekače.
Na  osmih tekih so zelo uspešno in množično nastopali tudi učenci naše šole. Najboljši so bili na prireditvi nagrajeni s pokali in medaljami. V ekipni konkurenci šol je naša šola že peto leto zapored zasedla prvo mesto tako po število zbranih točk, kot po številu točk na učenca.
Da smo se tekem lahko udeleževali in koristno ter zdravo izkoriščali prosti čas se moramo zahvaliti staršem, ki so vestno pošiljali svoj e otroke na tekmovanja, ter osnovni šoli in občini Bloke, ki sta omogočile brezplačen prevoz za učence na vse tekme.
Čestitke vsem tekačem in nasvidenje  spomladi, ko se začne nova  sezona tekov za Notranjski tekaški pokal.

                                                                                     Nace farkaš

 

DOSTOPNOST