MLADOST ni NOROST 2024 – FOTOGRAFSKI NATEČAJ

RAZPIS IN PRIJAVNICA

Leto je naokoli in ponovno vabimo k sodelovanju na tradicionalnem mladinskem fotografskem natečaju MLADOST ni NOROST 2024.

Razpisane so tri starostne kategorije, ki se nanašajo na aktualno šolsko leto 2023/24. S svojimi fotografijami lahko sodelujete:

• osnovnošolke in osnovnošolci
  • srednješolke in srednješolci
  • učitelji in mentorji, ki delujete na OŠ ali SŠ

Zadnji rok za oddajo fotografij je 30. junij 2024, vendar ne odlašajte na zadnji trenutek, saj boste takrat imeli že povsem počitniške misli.

Nagrajena dela bodo natisnjena na velikih formatih CEWE 70×50 cm in razstavljena na Strokovno izobraževalnem centru Alme M. Karlin v Celju. Otvoritvena slovesnost s podelitvijo nagrad bo v začetku septembra.

Prijava na natečaj je brezplačna.

Razpis poteka pod visokim pokroviteljstvom Fotografske zveze Slovenije

Upamo, da bodo tudi letos pristopili sponzorji in pomagali pri dodatnih nagradah, kot so majčke.

Razpis in prijavnico najdete na spletni strani Digitalne Kamere – TUKAJ.

Nasploh dobrodošli k brskanju po spletnih vsebinah na naši strani, veliko jih je, tudi zanimivih fotografskih nasvetov, novičk, galerij itd.