SIMBIOZA GIBA NA NAŠI ŠOLI

ODPRI

V tednu med 14. in 21. oktobrom 2019 smo skupaj z udeleženci dogodkov, ki so bili organizirani na naši šoli, prvo leto v sklopu nacionalnega prostovoljskega projekta Simbioza Giba 2019 povezali različne generacije od vrtca naprej skozi gibanje.

S tem projektom želimo ozavestiti pomen zdravega in aktivnega življenja za vse generacije v vseh življenjskih obdobjih.

Ob koncu teh strnjenih dogodkov se želimo zahvaliti vsem obiskovalcem, ki so se odzvali na naše povabilo in se aktivno udeležili organiziranih dejavnosti, ter vsem učiteljem, gostiteljem in gostom, ki so dejavnosti omogočili.

Aktivnosti je bilo res veliko, gibanja in dobre volje pa prav tako. Veseli smo bili tako številčnega odziva, sodelovanja in pozitivnega odnosa do gibanja.

Z aktivnostmi bomo nadaljevali tudi v prihodnje in vas vabimo, da se jih udeležite, ko bodo organizirane.

Veselimo se gibanja z vami tudi v prihodnje!

Gibanje je življenje in življenje je gibanje – vseh 365 dni v letu!

Ksenija Brus