DROBTINICA

• Kategorije:

D R O B T I N I C A
Malo je … VELIKO

Ob svetovnem dnevu hrane, 16. oktober, skušamo v sodelovanju z Rdečem križem preko mednarodne kampanje Drobtinica ozaveščati širšo javnost glede vse bolj pereče problematike nezadostne in/ali nepravilne prehrane naših najmlajših – osnovnošolcev ter vzpodbujati čut za solidarnost s tistimi, ki so se znašli v stiski.

Drobtinica bo potekala v petek, 13. oktobra 2017, predvidoma od 8. do 12. ure pred trgovino KGZ v Novi vasi, kjer bodo otroci na stojnicah ponujali kruh in pekovske izdelke ter jabolka za prispevek 2,5 € in tako vzpodbujali solidarnost do socialno šibkejših.

Drobtinico je podprl donator MERCATOR, ki daruje kruh in vsakič izkazuje veliko mero družbene odgovornosti.

Iskreno si želimo, da bo z vašo pomočjo Drobtinica  uspela, zato nas obiščite na stojnici.
Zbrani denar bo namenjen otrokom na šoli Nova vas.

Vabljeni!