DROBTINICA

• Datum:
  • Kategorije:

Vabilo!

Ob svetovnem dnevu hrane skušamo v sodelovanju z Rdečim križem preko mednarodne kampanje Drobtinica ozaveščati širšo javnost glede problematike nezadostne in/ali nepravilne prehrane naših otrok ter vzpodbujati čut za solidarnost do ljudi, ki so se znašli v stiski.

Drobtinica bo potekala v petek, 12. oktobra 2018, predvidoma od 8. do 12. ure pred trgovino KZ Velike Lašče v Novi vasikjer bodo otroci na stojnici menjali kruh, pecivo, vegeto, mazila, marmelado in druge izdelke za prostovoljni prispevek.

Drobtinico je podprla trgovina MERCATOR, ki daruje kruh in vsakič izkaže veliko mero družbene odgovornosti.

Iskreno si želimo, da bo z vašo pomočjo Drobtinica uspela, zato vas vabimo, da nas obiščete na stojnici.
Zbrani denar bo namenjen otrokom osnovne šole Nova vas.

Vabljeni!

Nova vas, 9. 10. 2018

P.S: V primeru vprašanj, lahko kontaktirate učiteljico Ksenijo Brus.